Bozcaada Tenedos'a Hoşgeldiniz - 18.10.2017

Aral Şarapçılık

(1 votes, average: 5,00 out of 5)
ADRES
Merkez
TELEFON
0532 256 26 93
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’de üzüm ve şarap üretimi yapan en eski ailelerden biri olarak ARAL 80 yılı aşkın geçmişiyle ülkenin en köklü şarap markalarından biridir.

Bağları ile efsane haline gelmiş Bozcaada’da kendi yetiştirdikleri üzümlerin yanı sıra,farklı bölgelerden aldıkları üzümlerle saygın ve güçlü markalar yaratan ARAL, yıllara yayılan bir lezzet ve kalite geleneğini sürdürmektedir.

Bozcaada’nın büyük bir bölümünde üzüm yetiştirmekte olan aile adanın ünlü üzüm çeşitlerini işlemek üzere Cumhuriyetle birlikte ilk şarap tesislerinin temellerini atmıştır.Daha sonra Marmara Bölgesinin üzümlerinden de üretim yapmak üzere Müreftede bir tesis kuran ARAL günümüzde bu tesiste Marmara,Ege,Karadeniz,İç Anadolu ve Bozcaada’da yetişen üzüm çeşitlerini işleyerek Türkiyenin seçkin şaraplarını üretmeye devam etmektedir.

Aral Şarapçılık
Aral Şarapçılık

Henüz video eklenmemiş.

  1. Ersel diyor ki:

    Ne guzeldir Ada şimdilerde, uzun zaman oldu gitmeyeli. İnşallah onumuzdeki yazlarda yine buluşuruz oralarda. Ellerine sağlık ne guzel bir adan var senin gozunden bakınca, ayrı guzel:)Handan’cığım Bizim Bozcaada’ya ilk gidişimizdi ve sevdik adayı.Senin de nice guzel yazların olsun sevgili arkadaşım.Sahi Sevdin mi Fotoğrafları?

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ